Yhteystiedot

DESTACLEAN OY – YHTEYSTIEDOT

DESTACLEAN OY
TOIMISTO



Mänkimiehentie 10
02780 Espoo toimisto@destaclean.fi
040 595 9253

Y-tunnus: 1481037-0
ESPOON
MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA


Mänkimiehentie 10
02780 Espoo
espoo@destaclean.fi
040 187 8929

Avoinna arkisin klo 7–18.
KELATIEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Pyöräkuja 6
01450 Tuusula
kelatie@destaclean.fi
040 158 5032

Avoinna arkisin klo 6–18.
KYLÄSAAREN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Kyläsaarenkatu 12
00580 Helsinki
kylasaari@destaclean.fi
040 195 5208

Avoinna arkisin klo 7–18.

TAMPEREEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Tarastentie 9
33680 Tampere

tampere@destaclean.fi
040 153 0537

Avoinna arkisin klo 6–18.

Kesäperjantait klo 6–16.30 (26.6.–31.7.)

MATERIAALIEN VASTAANOTTO JA PALVELUMYYNTI

Markus Lecklin
Myyntijohtaja
050 527 0847
markus.lecklin@destaclean.fi

MATERIAALIEN VASTAANOTTO JA PALVELUMYYNTI, TAMPERE

Jani Virtanen
Myyntipäällikkö
040 516 4522
jani.virtanen@destaclean.fi

BIO- JA KIERRÄTYSPOLTTOAINEET JA RAAKA-AINEET, MYYNTI

Teemu Rantakangas
Myyntijohtaja
040 554 1364
teemu.rantakangas@destaclean.fi

KIERRÄTYSASEMAT JA
TUOTANTO


Timo Haantaus
Tuotantopäällikkö
040 190 3662
timo.haantaus@destaclean.fi

TUOTANTO-, RAAKA-AINEMYYNTI, YMPÄRISTÖ- JA LAATUASIAT

Juha Rytkönen
Operatiivinen johtaja
045 677 3199
juha.rytkonen@destaclean.fi

JOHTO,
T&K JA MARKKINOINTI


Tanja Rytkönen
Toimitusjohtaja
040 573 7006
tanja.rytkonen@destaclean.fi

TALOUSASIAT


Anna Sopula
Controller
040 500 8933
anna.sopula@destaclean.fi

LASKU- JA TILIASIAKKUUSASIAT


Nina Kettunen
Toimistopäällikkö
040 595 9253
nina.kettunen@destaclean.fi