Yhteystiedot

DESTACLEAN OY – YHTEYSTIEDOT

DESTACLEAN OY
TOIMISTO


Mänkimiehentie 10
02780 Espoo toimisto@destaclean.fi
040 595 9253

Y-tunnus: 1481037-0
ESPOON MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Mänkimiehentie 10
02780 Espoo
espoo@destaclean.fi
040 187 8929

Avataan marraskuussa 2019.
KELATIEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Pyöräkuja 6
01450 Tuusula
kelatie@destaclean.fi
040 158 5032

Avoinna arkisin klo 6–18.
KYLÄSAAREN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Kyläsaarenkatu 12
00580 Helsinki
kylasaari@destaclean.fi
040 195 5208

Avoinna arkisin klo 7–18.
TAMPEREEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA

Tarastentie 9
33680 Tampere
tampere@destaclean.fi
040 153 0537

MATERIAALIEN VASTAANOTTO JA PALVELUMYYNTI

Markus Lecklin
Myyntipäällikkö
050 527 0847
markus.lecklin@destaclean.fi

BIO- JA KIERRÄTYSPOLTTOAINEET JA RAAKA-AINEET, MYYNTI

Teemu Rantakangas
Myyntijohtaja
040 554 1364
teemu.rantakangas@destaclean.fi

KIERRÄTYSASEMAT JA TUOTANTO

Timo Haantaus
Tuotantopäällikkö
040 190 3662
timo.haantaus@destaclean.fi

UUDET KIERRÄTYSASEMAT

Matti Hallinen
Johtaja
0400 643 413
matti.hallinen@destaclean.fi

LASKU- JA TILIASIAKKUUSASIAT


Nina Kettunen
Toimistopäällikkö
040 595 9253
nina.kettunen@destaclean.fi

YMPÄRISTÖ- LAATU- JA TURVALLISUUSASIAT

Joni Lappi
Ympäristö- ja laatupäällikkö
040 195 5610
joni.lappi@destaclean.fi

DESTACLEAN OY / JOHTO, T&K JA MARKKINOINTI

Tanja Rytkönen
Toimitusjohtaja
040 573 7006
tanja.rytkonen@destaclean.fi