Yhteystiedot

DESTACLEAN OY – YHTEYSTIEDOT

TOIMISTO
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Kelatie 2, Tuusula
040 595 9253
Sähköposti: toimisto@destaclean.fi

Y- 1481037-0
Kotipaikka: Helsinki
HYVINKÄÄN TEHDAS
Postiosoite: Kalliokierto 9, 05460 Hyvinkää
019 460 0400
Sähköposti: myynti@destaclean.fi
KYLÄSAAREN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Kyläsaarenkatu 12, 00580 Helsinki
040 195 5208
Sähköposti: kylasaari@destaclean.fi
Asema on avoinna arkisin klo 7–18.
KELATIEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Pyöräkuja 6, Kelatien teollisuusalue, Tuusula
040 158 5032
Sähköposti: kelatie@destaclean.fi
Asema on avoinna arkisin klo 6–18.

MATERIAALIEN VASTAANOTTO JA PALVELUMYYNTI


Matti Hallinen
Johtaja
0400 643 413
matti.hallinen@destaclean.fi

BIO- JA KIERRÄTYSPOLTTOAINEET, VALMISTUS JA MYYNTI


Pasi Marttila
Tuotantojohtaja
040 510 9253
pasi.marttila@destaclean.fi

PUUKIVI-, UUSIO- JA KIERRÄTYSTUOTTEET SEKÄ PIHA- JA YMPÄRISTÖRAKENTAMISEN TUOTEMYYNTI

Teemu Rantakangas
Myyntipäällikkö
040 554 1364
teemu.rantakangas@destaclean.fi

KIERRÄTYSTUOTTEET JA -RATKAISUT


Tanja Rytkönen
Liiketoimintajohtaja
040 573 7006
tanja.rytkonen@destaclean.fi

LASKU- JA TILIASIAKKUUSASIAT


Nina Kettunen
Toimistopäällikkö
040 595 9253
nina.kettunen@destaclean.fi

TUOTANTO / HYVINKÄÄ


Mikko Ronkanen
Tuotekehitys- ja tuotantopäällikkö
050 430 7447
mikko.ronkanen@destaclean.fi

YMPÄRISTÖ- LAATU- JA TURVALLISUUSASIAT

Joni Lappi
Ympäristö- ja laatupäällikkö
040 195 5610
joni.lappi@destaclean.fi

MARKKINOINTIVIESTINTÄ


Hannu Jalasvirta
Markkinointiviestintäpäällikkö
045 7750 2601
hannu.jalasvirta@destaclean.fi

DESTACLEAN OY / JOHTO


Kimmo Rinne
Toimitusjohtaja
040 195 9971
kimmo.rinne@destaclean.fi

OTA YHTEYTTÄ