Yhteystiedot

DESTACLEAN OY

TOIMISTO
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Kelatie 2, Tuusula
040 595 9253
Sähköposti: toimisto@destaclean.fi

Y- 1481037-0
Kotipaikka: Helsinki
HYVINKÄÄN TEHDAS
Postiosoite: Kalliokierto 9, 05460 Hyvinkää
019 460 0400
Sähköposti: myynti@destaclean.fi
KYLÄSAAREN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Kyläsaarenkatu 12, 00580 Helsinki
040 195 5208
Sähköposti: kylasaari@destaclean.fi
Asema on avoinna arkisin klo 7–18.
KELATIEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Pyöräkuja 6, Kelatien teollisuusalue, Tuusula
040 158 5032
Sähköposti: kelatie@destaclean.fi
Asema on avoinna arkisin klo 6–18.

YHTEYSTIEDOT

PALVELUMYYNTI, RAAKA-AINEMYYNTI
JA ASIAKKUUDET


Matti Hallinen
Myyntijohtaja
0400 643 413
matti.hallinen@destaclean.fi

TUOTEMYYNTI / YMPÄRISTÖ-, KAIVO- JA PIHA-
RAKENTAMISEN TUOTTEET


Pasi Merisalo
Myyntipäällikkö
019 460 0421
pasi.merisalo@destaclean.fi

LASKU-
JA
TILIASIAKKUUSASIAT


Nina Kettunen
Toimistopäällikkö
040 595 9253
nina.kettunen@destaclean.fi

PROJEKTIT


Mikko Ronkanen
Projekti-insinööri
050 430 7447
mikko.ronkanen@destaclean.fi

TUOTANTO / HYVINKÄÄ


Mikko Saxlund
Tehdaspäällikkö
040 867 7042
mikko.saxlund@destaclean.fi

MATERIAALIEN VASTAANOTTOPALVELUT

Juho Väänänen
Paikallisvastaava, Kyläsaari
040 159 9921
juho.vaananen@destaclean.fi

PROJEKTIT / YMPÄRISTÖ- JA LAATUASIAT
Joni Lappi
Ympäristö- ja laatupäällikkö
040 195 5610 joni.lappi@destaclean.fi

MARKKINOINTIVIESTINTÄ


Hannu Jalasvirta
Markkinointiviestintäpäällikkö
045 7750 2601
hannu.jalasvirta@destaclean.fi

DESTACLEAN OY / JOHTO

Kimmo Rinne
Toimitusjohtaja
040 195 9971
kimmo.rinne@destaclean.fi

.

Matti Hallinen
Myyntijohtaja
0400 643 413
matti.hallinen@destaclean.fi

.

Pasi Marttila
Tuotanto-, tutkimus- ja kehitysjohtaja
040 510 9253
pasi.marttila@destaclean.fi

OTA YHTEYTTÄ