Yhteystiedot

DESTACLEAN OY – YHTEYSTIEDOT

TOIMISTO
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Kelatie 2, Tuusula
040 595 9253
toimisto@destaclean.fi

Y- 1481037-0
Kotipaikka: Helsinki
KYLÄSAAREN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Kyläsaarenkatu 12, 00580 Helsinki
040 195 5208
kylasaari@destaclean.fi

Asema on avoinna arkisin klo 7–18.
KELATIEN MATERIAALIEN KIERRÄTYSASEMA
Postiosoite: Kelatie 2, 01450 Vantaa
Käyntiosoite: Pyöräkuja 6, Kelatien teollisuusalue, Tuusula
040 158 5032
kelatie@destaclean.fi
Asema on avoinna arkisin klo 6–18.

MATERIAALIEN VASTAANOTTO, PALVELUMYYNTI JA TUOTANTO

Matti Hallinen
Johtaja
0400 643 413
matti.hallinen@destaclean.fi

MATERIAALIEN VASTAANOTTO JA PALVELUMYYNTI

Markus Lecklin
Myyntipäällikkö
050 527 0847
markus.lecklin@destaclean.fi

BIO- JA KIERRÄTYSPOLTTOAINEET JA RAAKA-AINEET, MYYNTI

Teemu Rantakangas
Myyntipäällikkö
040 554 1364
teemu.rantakangas@destaclean.fi

LASKU- JA TILIASIAKKUUSASIAT


Nina Kettunen
Toimistopäällikkö
040 595 9253
nina.kettunen@destaclean.fi

YMPÄRISTÖ- LAATU- JA TURVALLISUUSASIAT

Joni Lappi
Ympäristö- ja laatupäällikkö
040 195 5610
joni.lappi@destaclean.fi

DESTACLEAN OY / JOHTO, T&K JA MARKKINOINTI

Tanja Rytkönen
Toimitusjohtaja
040 573 7006
tanja.rytkonen@destaclean.fi

OTA YHTEYTTÄ